Svetové dni mládeže - Slovak stage v Ružomberku

Ak chceš zažiť atmosféru Svetových dní mládeže a si na tom podobne ako my (bez peňazí :-D ), môžeš sa tejto akcie zúčastniť aj priamo na Slovensku, a to v Ružomberku 26 až 28. júla, na programe, ktorý ti ponúkne svedectvá, prednášky, chvály, workshopy atď atď.... Na stránke www.rio13.sk v sekcii R13 nájdeš viac info, ako aj videá a registračný formulár. Ak máš záujem, určite sa pripoj k nám, nech ideme zo Strečna spolu, a určite bude dobré, keď sa zastavíš v kostole po piatkovej omši niekde pri skupinke mladých ľudí, ktorá sa pokúša o spev (určite sa dozvieš viac info, aj o tom ako, kedy, s kým, prečo tam ideme, čo je to vlastne za akciu, atď atď... ) Pozývame aj všetkých birmovancov, ktorí sa chcú zodpovedne pripraviť na sviatosť birmovania, a toto je jedna z vhodných príležitostí, pretože je to akcia pre mladých.